Contactor 2 Contacte NO 32A cu bobina la 230Vac pe Sina DIN IKA23220230VAC/TM
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Contactor pe Sina DIN:
  • Tip contactor: 2-polar, pentru instalatii
  • Tensiune control: 230V AC
  • Curent de lucru maxim: 32A
  • Configuraþie pini:  2xNO
  • Montare: sina DIN
  • Terminale: cleme cu surub
  Etichete: contactoare, contactor electric, contactoare electrice, contactori, contactor modular pe sina, ika232 20 230V tm