Contactor - Intrerupator Disjunctor cu Releu de Protectie Automat Diferential 1P+N 25A Monofazic 230Vac pe Sina DIN EFI62AC250.03/TM pentru sistem incalzire electrica prin pardoseala
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Intrerupator cu monitorizare diferentiala 30mA (0.03A) si protectie la scurgeri accidentale pe faza. Montare pe Sina DIN. Comuta la asimetrie de curent intre faza si nul. Suporta 25A. Curba tip B. Capacitate la scurt maxim  6kA. Pentru circuite monofazice.