Voltmetru Curent Alternativ de Panou 300Vac 70x60mm VL70P300AC
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Este un VOLTMETRU indicator panou cu scala analogica. Indica tensiunea retelei pana in 300Vca. Dimensiune ecran 70x60mm, diametrul gaurii de montare 52mm. Rezistenta interna 16kΩ. Prinderea in panou se face cu 4 suruburi. Conectarea electrica se face pe 2 suruburi. Masoara in gama 50-60Hz, forma de unda sinusoidala.