Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
  • Testul diodelor
  • Test de continuitate
  • Masurarea rezistentei
  • Masurarea frecventei
  • Display mare cu iluminare de fundal
  • Indicator sonor
  • Feedback LED
  • Pãstrarea datelor
  • Accesorii: cablu instrument, sondã de temperatura, cutie de transport, baterii (2 x AAA 1,5 V)
Display: 4 cifre, 34 x 28 mm
DC V: 6 V - 600 V
AC V: 6 V - 600 V
AC A: 60 A - 400 A
Rezistenta: 600 Ω - 60 MΩ
Frecventa: 10 Hz - 20 MHz
Capacitate: 6nF - 6mF
Alimentare: 2 baterii 1,5V AAA
Marime: 187 x 66 x 32 mm