Sonda de temperatura tip Termistor NTC 12K A414A12K pentru Centrale Termice
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Termistorul NTC EPCOS are temperatura de lucru de 5...110°C, rezistenta sa este de 12Kohm (11991Ω la 25*C), cu o  putere comutata de 60mW. Acest termistor are dimensiunile esterioare de 12.6mm x 15mm x 47.5 mm.