Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Termistorul NTC 10Kohm are temperatura de lucru de -40...+105°C, rezistenta de 10Kohm/25*C, diametrul corpului 6mm, lungimea corpului 50mm, cablu bifilar 1.5m, IP66, B3977K. Se foloseste ca senzor de temperatura la cazan pe lemne, centrala termica si instalatie de aer conditionat.