LED Clipire RGB Rosu-Verde-Albastru 10mm Transparent cu alimentare la 3.8V-5V M10CA131A - Set 5 bucati
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Led cu Clipire Rosu + Albastru + Verde cu alimentare intre 3.8V si 5V, frecventa 1.5-2Hz, consum 20mA. Pentru alimentare la 12V se inseriaza cu LED-ul o dioda Zenner de 8V2 - 7V5. LED-ul are clipiri rapide si clipiri lente, pe diverse patternuri care se succed.