Baterie Litiu CR2450PP3A 3V cu Pini de plantare in placa
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Baterie 3V tip moneda pentru memorii. Are pini de plantare verticala pe placa electronica. Diametru 24.5mm, grosime 5mm. Capacitate 600mAh.