Baterie Litiu 3.6V AA R6 cu Lamele pentru Lipire LS14500LCNR SAFT
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Baterie cu Litiu, format R6 ( AA ) cu lamele pentru lipire, Diametru 14.5mm, lungime 50mm, capacitate 2450mAh