Baterie Litiu 3.6V AA R6 ER14505/S - pentru Senzor Alarma PIR Wireless
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Baterie cu Litiu, format R6 ( AA ), folosita la Senzor Alarma PIR Wireless, Diametru 14.5mm, lungime 50.5mm, capacitate 2400mAh.