Baterie Litiu 3.6V 1/2AA 1/2R6 cu Mufa PHR2 ER14250WC
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Baterie cu Litiu 3.6V ER14250, format 1/2R6 - 1/2AA cu Mufa JST PHR2 si cablu, diametru 14.5mm, lungime 25mm, capacitate 1200mAh. Este o baterie Long Life de mare capacitate, din clasa profesionala, industriala si militara. Mufa are pas de 2.5mm.
  Etichete: Baterii Saft LS14250CNA, Saft LS 14250CNR, Saft LS 14250 PF, Sanyo CR14250, Tekcell ER14250CNA, Tekcell ER14250 CAN, ER17/33, SL2361 NUAH, SL2361NUAH, ER14250, ER14250VDO, ER14250/VDO, ER14250 VDO, BAT-ER14250-WC