Baterie Litiu 3.6V 2/3AA 2/3R6 XL055FSTD
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Baterie cu Litiu, diametru 14.5mm, lungime 33.5mm, capacitate 1650mAh
  Etichete: XL 055F STD, XL055FSTD