Baterie Litiu 3.6V D R20 cu Fire ER34615FLF
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Baterie cu Litiu, diametru 32.9mm, lungime 61.5mm, lungime fire 150mm, capacitate 19000mAh