Baterie Litiu 3.6V 3800mAh cu Urechi de Lipire ER18505CNR
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Baterie cu Litiu 3.6V, diametru 18.7mm, lungime 50.5mm, capacitate  3800mAh. Se foloseste la alimentarea memoriei statice de proces la contor, calorimetru, instalatie industriala, etc.