Baterie Litiu 3.6V 1/2AA 1/2R6 cu Mufa PHR2 XL050FCAT
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  • Tip baterie: litiu
  • Tensiune nominala: 3.6V
  • Dimensiune celula: 1/2AA
  • Terminale: cabluri cu PHR2
  • Dimensiuni exterioare: Ø17 x 28.6mm
  • Capacitate : 1.2Ah
  • Drena curent continuu: 50mA
  • Curent maxim: 100mA