Baterie Litiu 3.6V 1/2AA 1/2R6 cu Mufa MXNS25 LS14250COT/MXNS25
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Baterie cu Litiu 3.6V LS14250, format 1/2R6 - 1/2AA cu Mufa MXNS25 - MX22 si cablu, diametru 14.5mm, lungime 25mm, capacitate 1200mAh. Se foloseste la memoria multimetrelor si PLC-urilor industriale, memorii de proces, alimentarea memoriei backup, real time clock, echipamente de supraveghere si securitate, explorari geodezice si petroliere. Este o baterie Long Life de mare capacitate, din clasa profesionala, industriala si militara. Mufa are pas de 2.5mm.