Baterie Litiu 3.6V AA R6 cu 3Pini ER14505/3PNN
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Baterie cu Litiu, format R6 ( AA ) cu terminale de plantare, diametru 14.5mm, lungime 50.5mm, capacitate 2700mAh, 2 pini pe borna MINUS si 1 pin pe borna PLUS. Este o baterie Long Life de mare capacitate, folosita in industrie ca alimentare pentru memorii de proces, alimentare sisteme de control, contoare, inregistratoare lichide, inregistratoare si contoare gaz, echipamente din industria chimica. Este o baterie din clasa profesionala, industriala si militara.