Baterie Litiu 3.6V AA R6 cu mufa MXNS25 ER14505/MXNS25
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Baterie cu Litiu 3.6V ER14505, format R6 - AA cu Mufa MXNS25 - MX22 si cablu, diametru 14.5mm, lungime 50.5mm, capacitate 2700mAh. Se foloseste la memoria multimetrelor si PLC-urilor industriale, alimentarea memoriei backup, real time clock, echipamente de supraveghere si securitate, explorari geodezice si petroliere. Este o baterie Long Life de mare capacitate, din clasa profesionala, industriala si militara. Mufa are pas de 2.5mm.