Baterie Litiu 3.6V AA R6 cu mufa PHR2 ER14505/PHR2 pentru GPS Tracker si Antifurt
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Baterie 14505 cu Litiu 3.6V pentru gigacalorimetru, contor, calorimetru, GPS Tracker, instalatie PLC industriala. Format R6 - AA cu Mufa PHR2 si cablu, diametru 14.5mm, lungime 50.5mm, capacitate 2700mAh. Este o baterie Long Life de mare capacitate, din clasa profesionala, industriala si militara. Mufa are pas de 2.5mm.