Baterie Litiu 3.6V D R20 cu Mufa PHR4 ER34615/PHR4
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Baterie cu Litiu, diametru 32.9mm, lungime 61.5mm, format D - R20, fire cu mufa PHR4, capacitate 19000mAh. Este folosita in industrie ca alimentare pentru memorii de proces, alimentare sisteme de control, contoare, inregistratoare lichide, inregistratoare si contoare gaz, alarme PIR wireless, radiocomenzi, sisteme de urmarire si spionare, echipamente din industria chimica. Este o baterie din clasa profesionala, industriala.