Baterie Litiu 3.6V AA R6 cu mufa JAE2 PLC14500/JAE2 pentru PLC controler Mitsubishi CR1 CR2 CR2A CR3 M500 M600
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Baterie cu Litiu 3.6V 14500, format R6 - AA cu Mufa JAE2 si cablu, diametru 14.5mm, lungime 50.5mm, capacitate 2700mAh. Se foloseste la Controler PLC Mitsubishi CR1 CR2 CR2A CR3 M500 M600. Este o baterie Long Life de mare capacitate, din clasa profesionala, industriala.