Baterie Litiu 3.6V D R20 cu Mufa EHR2 ER34615/EHR2 pentru Calorimetru Gigacalorimetru Danfoss
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Baterie cu Litiu pentru Calorimetru Gigacalorimetru Danfoss Infocal, diametru 32.9mm, lungime 61.5mm, format D - R20, fire cu mufa EHR2, capacitate 19000mAh. Este o baterie din clasa profesionala, industriala.