Baterie Litiu 3.6V AA R6 cu mufa XHP3 ER14500PLC/XHP3 pentru PLC Controler
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Baterie cu Litiu 3.6V 14500, format R6 - AA cu Mufa XHP3 si cablu, diametru 14.5mm, lungime 50.5mm, capacitate 2700mAh. Se foloseste la Controler PLC. Este o baterie Long Life de mare capacitate, din clasa profesionala, industriala.