Baterie Litiu 3.6V D R20 1900mAh cu Mufa NS25 ER34615/NS25
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Este o baterie pentru sisteme de irigatie, cu LITIU 3.6V 1900mAh, diametru 32.9mm, lungime 61.5mm, format D - R20, fire cu mufa NS25. Este din clasa profesionala, industriala.