Baterie Litiu 3.6V AA R6 cu Fire 150mm ER14505FLF pentru Memorie PLC-uri
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Baterie 14505 cu Litiu 3.6V pentru gigacalorimetru, contor, calorimetru, instalatie PLC industriala. Format R6 ( AA ) cu fire 15cm, diametru 14.5mm, lungime 50.5mm, capacitate 2700mAh. Se foloseste la PLC-uri pentru inlocuirea bateriei originale.