Baterie Litiu 3.6V 3800mAh ER18505FLF
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Baterie 18505 cu Litiu 3.6V pentru gigacalorimetru, contor, calorimetru, instalatie PLC industriala. Diametru 18.7mm, lungime 50.5mm, capacitate  3800mAh. Se foloseste la alimentarea memoriei statice de proces.