Baterie Litiu 3.6V 3800mAh ER18505PHR2 pentru Contor Energie Termica
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Baterie 18505 cu Litiu 3.6V si mufa PHR2 pentru gigacalorimetru, contor energie termica, calorimetru, instalatie PLC industriala. Diametru 18.7mm, lungime 50.5mm, capacitate  3800mAh. Se foloseste la alimentarea memoriei statice de proces.