Baterie Litiu 3.6V D R20 cu Terminale Lipire ER34615TCNR
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Baterie cu Litiu, format D ( R20 ) cu terminale pentru lipire, Diametru 32.9mm, lungime 61.5mm, capacitate 19000mAh