Baterie Litiu 3.6V D R20 ER34615S
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Baterie cu Litiu, format D ( R20 ), Diametru 32.9mm, lungime 61.5mm, capacitate 19000mAh