Baterie Litiu 3.6V AA R6 ER14505/S
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Baterie cu Litiu, format R6 ( AA ), Diametru 14.5mm, lungime 50.5mm, capacitate 2400mAh