Baterie Litiu 3.6V AA R6 cu Terminale Axiale ER14505TF
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Baterie cu Litiu, format R6 ( AA ) cu terminale pentru lipire, Diametru 14.5mm, lungime 50.5mm, capacitate 2400mAh