Siguranta 0.063A cu intarziere 6.3x32mm 250VAC ZGT0.063A - set 10 bucati
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Sigurante 63mA, cu intarziere, dimensiune 6.3x32mm, tensiune 250VAC, la set de 10 bucati