Siguranta 0.315A cu intarziere 5x20mm 250VAC ZKT0.315A - set 10 bucati
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Sigurante 315mA, cu intarziere, dimensiune 5x20mm, tensiune 250VAC, la set 10 bucati