Siguranta miniatura RFTQ 100mA temporizata RFTQ0.10A - set 10 bucati
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Siguranta de cablaj tip RFTQ, 0.10A, 250Vac, temporizata, raster 5.08mm, dimensiune 8.4 x 4 x 7.7mm