Portavoce 200mm 35W cu USB Micro SD Acumulator Li-Ion Inregistrare Sirena MEGA35WUSB
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Portavoce 200mm 35W cu USB, SD, Acumulator Li-Ion 7.4V, soclu baterii R20  si Inregistrare M35WUSB. Acumulatorul se incarca de la orice charger cu iesire USBA, are comutator Incarcare/Alimentare.
Portavocea functioneaza si cu 6 baterii R20 (format D)
Descriere:
  • intrari USB, SD si AUX In
  • control MP3
  • reincarcabila
  • memorie pentru inregistrare mesaj de 12 sec.
  • microfon si sirena incorporate
  • microfon de mana suplimentar
  • curea de mana
  • carcasa din ABS
Caracteristici Tehnice:
  • Putere RMS/max.: 20/35W
  • Dimensiuni: diam. 200 mm x 340 mm