Portavoce 230mm 50W cu USB/ SD cu acumulator MEGA50W-USB
Comanda minima este
  Documente: Fișa tehnică a produsului (PDF) »
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Portavoce ergonomica deosebit de versatila cu putere muzicala debitata 50W, diametrul palniei 230mm, lungime 245mm. Are suport de prindere pt. microfon.
Genereaza si ton de sirena.
Are player MP3 cu USB/SD incorporat, functie de repeat pt. lista de fisiere MP3, intrare audio auxiliara pe jack 3.5mm. Se poate vorbi direct peste inregistrarea de pe USB/SD. Se poate face muting la player prin butonul de pe laterala