Condensator Pornire Motor Electric 12uF 450V Fire Surub 35x68mm CP012FSMV
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Capacitor 12F 450Vca cu 2 Fire, dimensiuni 35x68mm. Folosit la motoare electrice de pompe, ventilatoare, frigidere, pompe circulatie centrale termice, compresoare, betoniere, pompe de apa submersibile, climatizare, aer conditionat, etc. Utilizat in curent alternativ la trecerea motorului electric trifazat pe alimentare monofazata.