Condensator Pornire Motor Electric 15uF 450V Papuci 38x71mm CP015PMV
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Capacitor 15F 450Vca cu  Papuci, dimensiuni 38x71mm. Folosit la motoare electrice de pompe, ventilatoare, frigidere, pompe circulatie centrale termice, compresoare, betoniere, pompe de apa submersibile, climatizare, aer conditionat, etc. Utilizat in curent alternativ la trecerea motorului electric trifazat pe alimentare monofazata.