Condensator 6.8uF - 300Vac clasa X2 RM37.5m WXPC685M
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Condensatori de curent alternativ 6.8uF - 300V cu dimensiunile exterioare de: 42.5x21x38mm, distanta dintre terminale 37.5mm.