Condensator 6.8uF - 275Vac RM37.5m WXPD685J02 pentru Filtru Boxe Audio
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Condensatori de curent alternativ pentru Filtre Audio, 6.8uF - 275V cu dimensiunile exterioare de: 41.5x33x18mm, distanta dintre terminale 37.5mm.