Condensator 1.5uF - 400V Mylar MKP cu terminale radiale pentru Filtre Boxe Audio MPP1U5R20
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Condensatori Mylar 1.5uF - 400V. Dimensiune 22 x 11.7 x 19.8mm. Distanta intre pini 20mm. Lungime terminale 25mm.