Condensator 3.3uF - 250V Mylar MKP cu terminale axiale pentru Filtre Boxe Audio JFX3.3U250
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Condensator Mylar 3.3uF - 250V, dimensiuni: 16.5 x 26mm.