Condensator 4.7uF - 250V Mylar MKP cu terminale axiale pentru Filtre Boxe Audio JFX4.7U250
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Condensator Mylar 4.7uF - 250V, dimensiuni: 18.5 x 26mm.