Condensator 8.2uF - 250V Mylar MKP cu terminale axiale pentru Filtre Boxe Audio JFX8.2U250
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Condensatori PPE, 8.2 uF, 250 V. Dimensiuni: 21.5 x 31mm