Condensator 3.3uF - 250V PPE Metal Film Capacitor pentru Filtre Boxe Audio JFGC3.3U250V
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Condensator pentru filtre audio 3.3 uF - 250Vcc, dimensiuni 17 x 26mm, dimensiuni terminale 0.8 x 35mm.
  NOTĂ: Se foloseste la motorul de ventilator sau de pompa utilizat la centralele termice
  Etichete: condensator audio, filtru audio, filtru boxe, condensatori, Condensatoare placa centrala termica, placi centrale termice, condensator pentru ventilator, condensator motor centrala, JFGC-3.3U/250, JFGC 3.3UF 250V