Condensator 8.2uF - 250V PPE Metal Film Capacitor pentru Filtre Boxe Audio JFGC8.2U250V
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Condensator pentru filtre audio 8.2 uF - 250Vcc, dimensiuni 17.5 x 48mm, dimensiuni terminale 0.8 x 35mm.
  Etichete: condensator audio, filtru audio, filtru boxe, condensatori, Condensatoare placa centrala termica, placi centrale termice, condensator pentru ventilator, condensator motor centrala, JFGC-8.2U/250, JFGC 8.2U 250V