Condensator 680nF - 310VAC MKP clasa X2 RM22.5mm pentru Centrale Termice si Frigidere CX680N310V
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Condesator pentru curentul alternativ de tipul X2 cu propilena, antiperturbatii, dimensiuni 7x16x26mm. Distanta intre cei doi pini este de 22.5mm, lungime terminale 6mm. Este folosit la placile electronice de la centrale termice si frigidere.