Condensator 680nF - 275Vac MKP clasa X2 RM15mm pentru Placi Electronice Frigider CX680RM15
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Este un condensator de curent alternativ 680nF la 275Vca clasa X2 cu polipropilena pentru placile electronice.
Raster terminale 15mm, dimensiuni carcasa 18x10x16mm. Se foloseste printre altele si la partea de receptie a cronotermostatelor wireless.