Condensator 680nF - 275Vac MKP clasa X2 RM22.5mm pentru Placi Electronice Frigidere CX680RM22
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Condesator pentru curentul alternativ de tipul X2 cu propilena, antiperturbatii, dimensiuni 26x10x18mm. Distanta intre cei doi pini este de 22.5mm. Este folosit la placile electronice de la frigidere.