Rezistenta 25W 68R Bobinata in Carcasa Metal AX25WR68R
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Rezistenta 25W  68 Ohm bobinata pe ceramica in carcasa aluminiu, lungime 28mm, latime 27mm (cu aripioare incluse), inaltime 15mm.